شرکت شاخص آلیاژ دمیر سهند


شرکت آلیاژ دمیر از همان ابتدای امر دستیابی به بازار های وسیعتر و تبدیل نمودن شرکت به تامین کننده عمده و اصلی انواع محصولات مورد نیاز صنایع تولیدی مختلف کشور را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است.

این شرکت با بهره گیری از نیروهای مجرب و با دانش فنی روز فعالیت تخصصی خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز نمود. در حال حاضر با ارائه خدمات بازرگانی به کارخانجات فعال و یا در حال تاسیس به یکی از مهمترین تامین کنندگان نیازهای فولادی ،کارخانجات و تولیدکنندگان صنعتی کشور تبدیل گردیده است.

توسعه صنعت و اقتصاد یک کشور یکی از مهمترین عواملی است که می تواند استقلال یک کشور و جایگاه آن را در سطح منطقه و جهان مستحکم نماید برای نیل به یک توسعه پایدار صنعتی شرکت های خصوصی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و می‌توانند نقش قابل توجهی در افزایش بهره وری و ارتقای فرهنگ مشتری مداری ایفا نمایند شرکت شاخص آلیاژ دمیر سهند نیز مجموعه‌ای خصوصی است که با هدف ایجاد یک بنگاه اقتصادی با کادری مجرب و متخصص که بیش از ۲۰ سال تجربه کاری در این خصوص داشته تاسیس گردیده و تلاش خواهد نمود تا وظیفه خود را به عنوان یک مجموعه اقتصادی در راستای صنعت ملی انجام دهد