لوگو وبسایت
لوگو وبسایت

شرکت شاخص آلیاژ دمیر سهند

شرکت شاخص آلیاژ دمیر سهند ، از همان ابتدای امر دستیابی به بازارهای وسیعتر و تبدیل نمودن شرکت به تأمین کننده عمده و اصلی انواع محصولات مورد نیاز صنایع تولیدی مختلف کشور سرلوحه فعالیتهای این شرکت محسوب می گشت.

شرکت شاخص آلیاژدمیر سهند با بهره گیری از نیروهای مجرب و با دانش فنی روز فعالیت تخصصی خود را از سال 2015 آغاز نمود. در حال حاضر با ارائه‌ی خدمات بازرگانی به کارخانجات فعال و یا در حال تاسیس به یکی از مهمترین تامین کنندگان مواد مصرفی، کارخانجات و تولیدکننگان صنعتی کشور تبدیل گردیده است.

شرکت شاخص آلیاژ دمیر سهند  با  بیش از 20 سال سابقه  حضور موفق در بازار  فلزات کشور،  در راستای ارائه خدمات بهتر و تغییر سیستم سنتی بازار که با توجه به نیازمندی­های نوین صنعت کشور  ناگزیر به نظر می رسید، در سال 1395  اقدام به ثبت شرکت و اجرای  سیستم مدیریت کیفیت نموده است.

تأمین انواع میلگرد و لوله، ورق و تسمه، قوطی، تیرآهن و محصولات دیگر در ابعاد مختلف و جنس های متنوع از برندهای با کیفیت داخلی و خارجی همراه با گواهی­نامه­ های معتبر،  یکی از ویژگی های برجسته این شرکت می باشد.  محصولات این شرکت کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف مانند ماشین سازی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ، صنایع هوا، فضا، دریایی و ریلی،خودرو سازی و صنایع نظامی صنایع غذایی و دارویی، صنعت ساختمان سازی، صنایع نیروگاهی نظیر ریخته گری، ابزار سازی و … دارد.

توسعه صنعت و اقتصاد یک کشور یکی از مهمترین عواملی است که میتواند استقلال یک کشور و جایگاه انرا در سطح منطقه و جهان ،مستحکم نماید.  برای نیل به یک توسعه پایدارصنعتی سازمانهای خصوصی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و  میتوانند نقش قابل توجهی در افزایش بهروه وری و ارتقای فرهنگ مشتری مداری ایفا نمایند .شرکت شاخص آلیاژ دمیر سهند نیز مجموعه ای خصوصی است که با هدف ایجاد یک بنگاه اقتصادی صنعتی و با کادری مجرب و متخصص که بیش از20 سال تجربه کاری دراین خصوص داشته ، تاسیس گردیده و تلاش خواهد نمود تا وظیفه  خود را به عنوان یک مجموعه صنعتی د رراستای صنعت ملی انجام دهد.

از بدو تاسیس این شرکت سعی داشته ایم با تفکر دانش بنیان ونوآوری و پیاده سازی اصول بازرگانی روز و استاده از روش های علمی مدیریت توجه به کیفیت محوری وتهیه و تامین کالای منطبق با درخواست و استاندارد بین المللی ،ارسال سریع و پویایی برای مشتریان خود ارزش آفرینی کنیم.

مفتخریم که از طریق این سایت ،امکان تعامل و تماس با شما مشتریان گرامی فراهم شده است امیدواریم این تعامل متقابل روز به روز گسترش یابد و ما ازنظرات ارزشمند شما در جهت توسعه شرکت و بهبود خدمات رسانی بهره مند شویم.

ما درشرکت شاخص آلیاژ دمیر سهند به ارائه انواع تجهیزات صنعتی،قطعات یدکی مرتبط با صنایع فولاد در اقصی نقاط ایران می پردازیم.

باتشکر از حظور شما