About Us

شرکت شاخص آلیاژ دمیر سهند


ما در شرکت شاخص آلیاژ دمیر سهند به ارائه انواع تجهیزات صنعتی،قطعات یدکی مرتبط با صنایع فولاد در اقصی نقاط ایران می پردازیم.

شرکت شاخص آلیاژ دمیر سهند از همان ابتدای امر دستیابی به بازارهای وسیع‌تر و تبدیل نمودن شرکت به تأمین کننده عمده و اصلی انواع محصولات مورد نیاز صنایع تولیدی مختلف کشور سرلوحه فعالیت‌های این شرکت محسوب می‌گشت.
شرکت شاخص آلیاژدمیر سهند با بهره‌گیری از نیروهای مجرب و با دانش فنی روز فعالیت تخصصی خود را از سال ۲۰۱۵ آغاز نمود. در حال حاضر با ارائه‌ی خدمات بازرگانی به کارخانجات فعال و یا در حال تاسیس به یکی از مهمترین تامین کنندگان مواد مصرفی، کارخانجات و تولیدکنندگان صنعتی کشور تبدیل گردیده‌است.
شرکت شاخص آلیاژ دمیر سهند با بیش از ۲۰ سال سابقه حضور موفق در بازار فلزات کشور، در راستای ارائه خدمات بهتر و تغییر سیستم سنتی بازار که با توجه به نیازمندی‌های نوین صنعت کشور ناگزیر به نظر می رسید، در سال ۱۳۹۵ اقدام به ثبت شرکت و اجرای سیستم مدیریت کیفیت نموده است.

تأمین انواع میلگرد و لوله، ورق و تسمه، قوطی، تیرآهن و محصولات دیگر


تأمین انواع میلگرد و لوله، ورق و تسمه، قوطی، تیرآهن و محصولات دیگر در ابعاد مختلف و جنس های متنوع از برندهای با کیفیت داخلی و خارجی همراه با گواهی‌نامه‌ های معتبر، یکی از ویژگی‌های برجسته این شرکت می‌باشد. محصولات این شرکت کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف مانند ماشین سازی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ، صنایع هوا، فضا، دریایی و ریلی،خودرو سازی و صنایع نظامی صنایع غذایی و دارویی، صنعت ساختمان سازی، صنایع نیروگاهی نظیر ریخته گری، ابزار سازی و … دارد.


توسعه صنعت و اقتصاد یک کشور یکی از مهمترین عواملی است که میتواند استقلال یک کشور و جایگاه انرا در سطح منطقه و جهان ،مستحکم نماید. برای نیل به یک توسعه پایدار صنعتی سازمان‌های خصوصی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند ومی‌توانند نقش قابل توجهی در افزایش بهروه‌وری و ارتقای فرهنگ مشتری مداری ایفا نمایند. شرکت شاخص آلیاژ دمیر سهند نیز مجموعه‌ای خصوصی است که با هدف ایجاد یک بنگاه اقتصادی صنعتی و با کادری مجرب و متخصص که بیش از ۲۰ سال تجربه کاری دراین خصوص داشته، تاسیس گردیده و تلاش خواهد نمود تا وظیفه خود را به عنوان یک مجموعه صنعتی در راستای صنعت ملی انجام دهد.


از بدو تاسیس این شرکت سعی داشته‌ایم با تفکر دانش بنیان و نوآوری و پیاده‌سازی اصول بازرگانی روز و استاده از روش‌های علمی مدیریت توجه به کیفیت محوری و تهیه و تامین کالای منطبق با درخواست و استاندارد بین المللی، ارسال سریع و پویایی برای مشتریان خود ارزش آفرینی کنیم.


مفتخریم که از طریق این سایت، امکان تعامل و تماس با شما مشتریان گرامی فراهم شده‌است امیدواریم این تعامل متقابل روز به روز گسترش یابد و ما از نظرات ارزشمند شما در جهت توسعه شرکت و بهبود خدمات‌رسانی بهره‌مند شویم.